NEINVAZIVNÍ ULTRAZVUKOVÁ LIPOSUKCE

Chcete mít dokonalou postavu? Neinvazivní liposukce je skvělé řešení! Pokud nejste ochotna trávit několik hodin denně v posilovně a trápit se dietami, pomůže jedině liposukce. Ale pozor – my známe recept na dokonalou postavu bez jakéhokoli operativního zásahu! Řešením je neinvazivní liposukce! Tato zcela bezbolestná liposukce a nevyžaduje žádné období pro rekonvalescenci a zotavení.Vyzkoušejte, jaký komfort a skvělé výsledky přináší neinvazivní liposukce provedená nejmodernějším strojem Slim Up Ultra!

Neinvazivní liposukce nebolí!

Když se řekne liposukce, už Vám nemusí naskakovat husí kůže! Neinvazivní liposukce už totiž nemusí znamenat chirurgický zákrok se vším, co k němu patří. Naopak – neinvazivní liposukce se obejde bez jakéhokoli operativního vniknutí do Vašeho těla!

Neinvazivní liposukce umí ničit tukové buňky bez jakéhokoli operačního zásahu – tedy bez sebemenšího narušení integrity Vaší pokožky. Už žádné náročné zotavování, už žádný strach z bolesti a jizev! Není třeba se obávat poškození Vaší kůže, protože neinvazivní liposukce je stoprocentně šetrná. Přesvědčte se, že může být liposukce bezbolestná! Efektivní cesta k štíhlé postavě je neinvazivní liposukce! Vyzkoušejte ji!

Neinvazivní liposukce skoncuje s nežádoucím tukem!

Je to neuvěřitelné, co všechno dokáže současná medicína či kosmetika, využívající těch nejmodernějších poznatků a technologií! Neinvazivní liposukce je tak dokonale bezbolestná a neuvěřitelně šetrná k Vašemu tělu, ale přesto vykazuje tu nejvyšší efektivitu a maximální účinnost.Tento unikátní způsob liposukce 3.generace přináší proti minulým letům vskutku revoluční změnu. Liposukce bez bolesti zatočí s Vašimi tukovými buňkami opravdu nekompromisně a jednou provždy!

Neinvazivní liposukce je podobně jako např. vibrační sauna vysoce účinná při redukci tukových polštářků. Dokáže ošetřit menší partie i rozsáhlejší plochy s dokonalým výsledkem. Přesné zacílení neinvazivní liposukce na ošetřovanou partii Vám přinese kýžený výsledek a Vy budete se svou postavou konečně dokonale spokojeni! A to za to stojí! Objednejte se nyní! Neinvazivní liposukce Praha je úžasné řešení! Poznejte na svém těle i duši skvělý komfort liposukce bez bolesti!

Ceník

Cena za MJ Počet procedur Cena za balíček
Neinvazivní ultrazvuková liposukce 90 minut 890 Kč 10 7000

Obličejová péče

Sledujte nás na Facebooku

Tělová péče