Epilace

Samotné ošetření probíhá v současné době nejúčinnějším přístrojem na trvalou epilaci s novou revoluční technologií intenzivního pulzního světla OPT+RF. Tato technologie je absolutní novinkou v oblasti trvalé epilace s účinností vyšší než ošetření laserem. Ošetření tímto přístrojem je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Bezpečně, šetrně a bezbolestně odstraňuje chloupky tmavé i světlé.Po 6 ošetřeních zaručujeme téměř 100% odstranění chloupků kdekoliv na těle.

Jak funguje fotoepilace?

Intenzivní pulzní světlo pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavým pigmentem (melaninem) event. krevním barvivem (hemoglobinem) v dříku a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Vlasová pochva se rozehřeje asi na 80 °C, buňky v ní jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla. Nepatrně pigmentovaná pleť naproti tomu zůstává nedotčena. Při úplném poškození vlasové pochvy nevyrůstá z místa růstu žádný chloupek, odstranění tohoto chloupku je trvalé.

Průběh ošetření

Chloupky v místě epilace je potřeba měsíc před ošetřením nevytrhávat. Den před ošetřením je potřeba chloupky na ošetřovaném místě předem oholit. Z místa, které se bude ošetřovat se odstraní nanesený make-up apod. Tyto barevné pigmenty by se jinak působením intenzivního světelného impulzu spálily a mohly by proniknout do kůže – stal by se z nich nežádoucí permanentní make-up.Cíl ošetření spočívá v trvalém odstranění nežádoucích chloupků, proto musí být zničena místa růstu vlasových pochev. Chloupky pak postupně trvale vypadají. Před nasazením aplikátoru s filtračním okénkem se na kůži nanese vrstva čirého, transparentního aqua-gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži na povrchu s opticky plochým filtračním okénkem, aby energie světelného impulzu mohla optimálně bez reflexních ztrát proniknout do kůže.Po jediném ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky. Chloupky rostou v cyklech, část chloupku je v klidu (fáze telogenní), část roste (fáze anagenní). Proto je potřeba ošetření 4-6 opakovat !

Ceník

Celé tělo 2-3 hodiny 2500 Kč
Podpaží 400 Kč
Třísla mimo plavky 400 Kč
Třísla brazílie 800 Kč
Horní ret 200 Kč
Předloktí 400 Kč
Paže 400 Kč
Celé ruce 800 Kč
Lýtka 800 Kč
Stehna 1000 Kč
Celé nohy 1400 Kč
Hýždě 500 Kč
Pruh na břiše 200 Kč
Celé břicho 800 Kč
Prsa – bradavky 200 Kč
Záda 1200 Kč
Ramena 700 Kč
Krk 300 Kč
Brada 300 Kč
Kotlety 300 Kč
Prsty na rukou 100 Kč
Prsty na nohou 100 Kč

Obličejová péče

Sledujte nás na Facebooku

Štíhlé tělo