Proč my?

Naší reklamou jsou naše spokojené klientky a klienti. Oceňují nejen viditelný a trvalý efekt, ale i diskrétní prostředí a poctivý přístup. Jsme flexibilní a snažíme se maximálně přizpůsobit vašim časovým nárokům.  Jsme vašimi partnery v cestě za vaší vysněnou postavou, mladistvým vzhledem a hladkou pokožkou.

Co u nás najdete?

  • Účinné řešení toho, co vás trápí
  • Bezpečné přístroje se zdravotní certifikací
  • Vysoce kvalitní obličejovou a tělovou péči na bázi vzácných přírodních olejů a jiných materiálů
  • Profesionální a diskrétní přístup
  • Zaručený výsledek
  • Příjemné prostředí a dostatečné soukromí

Kdo o vás pečuje?

Martina Šimková

Martina se specializuje na profesionální obličejovou a tělovou péči bez pomoci skalpelu. Ať už se jedná o mladistvou pleť se sklonem k akné či pigmentacím nebo o zralou pleť, kde jsou třeba nastartovat omlazovací procesy. Díky správné diagnostice pleti, vhodnou kombinací účinných produktů, přístrojových a manuálních technik, které stimulují a mobilizují svaly obličeje nebo podporují regeneraci pleti a tvorbu kolagenových vláken, umí pleť doslova přenastavit a převychovat. Taktéž se jí můžete s důvěrou svěřit do rukou s odstraněním přebytečného tuku v místech, kde si s ním už nevíte rady.

Martin Šimek

Mirek se už více jak 10 let specializuje výhradně na přístrojovou trvalou epilaci. Sám si za ty roky vyvinul vlastní techniku práce, která je ověřená a vyzkoušená na spoustu spokojených klintek. Ošetření je minimálně bolestivé, s vyšší účinností než laser a zaručuje téměř 100% odstranění chloupků kdekoliv na těle i u velmi odolných „případů“. Proto se na něj obrací nejen ženy po neúspěšných pokusech o trvalé odstranění chloupků jinými technikami, ale i muži.

Doporučuji lymfodrenážní masáž. Naprosto luxusní zážitek i efekt a bezkonkurenční cena. Vaše spokojená.

Iveta V. ( Praha )

Do studia Azara chodím již několik let k p. Martině, která pečuje o mé tělo a obličej. Odcházím spokojená, zregenerovaná i duševně. Děkuji za služby, milé prostředí a účinné ošetření.

Jana P. ( Praha )

Velká spokojenost s výsledky u trvalé epilace. Po několika návštěvách chloupky nerostou. A těším se z hladkého těla bez údržby. Diky p. Mirkovi za pečlivé ošetření bez bolesti a 100% účinnek.

Irina L. ( Praha )

Děkuji za za psychickou i přístrojovou podporu mého boje s kily navíc a viditelné zhubnutí. S novou postavou se dostavilo i vyšší sebevědomí a dobrý pocit. Liposukci ultrazvukem mohu jen doporučit.

Míša W. ( Praha )

Sledujte nás na Facebooku

Podívejte se, kde sídlíme.