Obličejová péče

V každém věku můžeme obnovit kvalitu pokožky tak, aby byla pleť přirozeně krásná. Naše péče se zaměřuje hlavně na neinvazivní ošetření, která řeší u zralé pleti celkové omlazení a rozjasnění včetně prevence stárnutí a vyhlazení vrásek. U mladé pleti se zaměřujeme na pigmentace, zánětlivé procesy, akné nebo jizvy.

AKNÉ

Ošetření IPL přístrojem dochází k vymizení zánětlivých procesů v podkoží, vyrovnávání pleti, vyčištění, zmenšení pórů, úprava mastné pleti, dermatokosmetikou Larens s výtažky z rybích peptidů, protizánětlivý a antibakteriální efekt. Ošetření se prování na obličeji, dekoltu, zádech.

VÍCE

ANTIAGING

Fotorejuvenizace obličeje a dekoltu pomocí velmi účinného přístroje IPL. Postupně dochází k obnově kolagenových a elastinových vláken. Pleť se výrazně zpevňuje, vyplňuje, redukuje vrásky a zároveň je výbornou prevencí před stárnutím.

VÍCE

KRYOLIPOLÝZA

Lifting mrazem o teplotě -10 stupňů. Řízené kyro ošetření obličeje a dekoltu. Ničí tukové buňky v tvářích, druhé bradě. Dochází k zeštáhlení obličeje, k omlazení pokožky k vypnutí.

VÍCE

LARENS

Kosmetické ošetření pleti moderní a specializovanou kosmetikou určenou pro péči o pleť. Zejména na boj proti příznakům stárnutí a kožním porblémům.

VÍCE

PODTLAKOVÝ LIFTING

Lifting a regenerace obličeje a dekoltu pomocí přístroje VShape. Kombinace laseru, radiofrekvence, masáže a vákua.

VÍCE

HYDRO BALANCE

Kosmetické ošetření, které dlouhodbě vyživuje, regeneruje, zvlhčuje, zpomaluje procesy stárnutí. Chrání pleť před volnými radikály, mírní podráždění, dlouhodobě zvyšuje úroveň hydratace, vzhled pleti a omezuje vznik vrásek.

VÍCE

REGENERACE

Kosmetické ošetření stimuluje tvorbu kolagenu v pokožce, vyživuje pleť, je mladší, pružnější, hydratovaná.

VÍCE

MLADŠÍ O PÁR LET

Revoluční maska – zábal na obličej s komplexem bioaktiv růstových faktorů z rostlinné bio placenty, regeneračními peptidy rybího kolagenu. Hloubkově hydratuje, zpevňuje, zlepšuje kontury tváře, napíná pokožku.

VÍCE

Epilace

Sledujte nás na Facebooku

Štíhlé tělo