OBLIČEJOVÁ PÉČE

Pokožku lze naučit, jak má správně fungovat. Unikátní kombinace moderních přírodních kosmetických produktů, patentovaných technologií a masážních technik nám umožňuje pracovat s pletí každého klienta velmi individuálně a komplexně tak, abychom dosáhli trvalých a očekávaných výsledků.

VÍCE

ŠTÍHLÉ TĚLO

Stejně jako obličej také pokožka těla ochabuje, ztrácí pružnost a pevnost. Pomocí modelovacích technik a těch nejmodernějších přístrojových technologií umíme podpořit tvarování postavy a eliminovat celulitidu. Tuk, který se během ošetření uvolní, je intenzivně spalován a nedojde k jeho opětovnému ukládání v tukových buňkách. Zeštíhlující ošetření se zaměřuje na lýtka, kolena, stehna, boky, hýždě, pas, bedra, břicho a paže.

VÍCE

EPILACE

Samotné ošetření probíhá v současné době nejúčinnějším přístrojem na trvalou epilaci s novou revoluční technologií intenzivního pulzního světla OPT+RF. Tato technologie je absolutní novinkou v oblasti trvalé epilace s účinností vyšší než ošetření laserem. Ošetření tímto přístrojem je vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Bezpečně, šetrně a bezbolestně odstraňuje chloupky tmavé i světlé.Po 6 ošetřeních zaručujeme téměř 100% odstranění chloupků kdekoliv na těle.

VÍCE

Objednejte se na telefonu +420 737 937 444