Lymfodrenáž

Chcete se cítit lépe? Potřebujete zmírnit otok? Trpíte na tzv. těžké nohy? Sužuje Vás premenstruační syndrom? Bolí Vás často hlava, máte migrény či trpíte nespavostí? Anebo Vás jen rozčiluje Vaše celulitida a chcete se jí zbavit? Potom je právě Vám určena profesionálně provedená lymfodrenáž. Tato speciální hmatová technika má pozitivní vliv na drenáž tkání a urychluje průtok lymfy lymfatickým řečištěm. Lymfodrenáž podporuje podobně jako lifting obličeje detoxikaci, zlepšuje látkovou výměnu a má pozitivní vliv na klouby. Odborně realizovaná lymfodrenáž Vám stejně jako třeba biotherik zlepší života v mnoha ohledech! Využijte jí!

Komu je lymfodrenáž určena?

Jak už bylo naznačeno výše, lymfodrenáž může pomoci spoustě lidem. Jako první se nabízejí všichni, kteří mají sedavou práci, či naopak často a dlouho stojí. Zde může mít lymfodrenáž skvělý preventivní účinek. Lymfodrenáž je však vhodná, podobně jako např. infra suana, také jako prostředek regenerace po větší fyzické zátěži, např. po těžké práci, sportu či turistice. Lymfodrenáž pomůže při léčení otoků, zrychluje metabolismus a stejně jako Slim Up Ultra napomáhá detoxikaci těla, což ocení každý člověk bez výjimky bez ohledu na své profesní zaměření či volnočasové aktivity. Objednejte si odborně provedenou lymfodrenáž u zkušených odborníků!

Jak lymfatický systém funguje a jak mu lymfodrenáž pomáhá?

Lymfatický systém vstřebává přebytečné tekutinu a navrací ji do krevního řečiště. Dále váže tuky a ovlivňuje imunitní systém člověka. Lymfatické cévy jsou propojeny s cévním oběhovým systémem, lymfatické kapiláry jsou rozptýleny po celém těle. Lymfatické uzliny a orgány (kostní dřeň, slezina, brzlík) zachycují a vylučují nečistoty z organizmu. Lze tedy říci, že lymfa odvání všechny toxické látky z našeho těla ven. Lymfodrenáž obnovuje a zvyšuje oběh lymfy.

Nadměrné zatížení lymfatického systému toxiny, stresem apod. se projevuje např. únavou, menší schopností čelit infekcím, otoky, psychickým podrážděním apod. Lymfodrenáž odstraňuje zbytky látkové výměny z tkání. Pomocí cílené masáže se lymfa znovu aktivuje a toxiny se odplaví z těla ven.

Ceník

Cena MJ Počet procedur Cena balíčku
Lymfodrenáž 60 min 250 10 2300

Obličejová péče

Sledujte nás na Facebooku

Epilace